Garanti ve İade

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. Garanti koşulları çerceve için geçerli olup camı kapsamamaktadır.

İade Koşulları

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde hasarsız ürünlerde iade hakkından yararlanabilirsiniz. Üründe teslim aldığınız anda bir hasar olduğunu düşünüyorsanız 48 saat içerisinde iade işlemlerini başlatmanız gerekmektedir. Aksi taktir de ürününüz müşteri elinde hasarlanmış sayılacak garanti kapsamı dışında kalacaktır. Bu bilgileri takiben iade için ürünü aşağıda ki belirtilen adresimize, kutu içerisine faturanın bir nüshasını ve yapılacak olan işlemin detaylarını belirten bir not yazıp iletmeniz yeterli olacaktır. Hatalı veya ayıplı ürün dışındaki gönderimlerde kargo ücreti müşterilerimiz tarafından karşılanmaktadır. İade tutarı kredi kartı ile ödeme yapmışsanız kredi kartınıza, havale ile ödeme yapmışsanız, tutar hesabınıza iade edilecektir.

Değişim Koşulları

Ürün değişimi stoklarımızda mevcut olan ürünlerin tümü için geçerlidir. Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içerisinde farklı bir ürünle değişim işlemi yapabilirsiniz. Ürün değişimi için alınan ürünün hiç kullanılmamış olması gerekmektedir. Değişim için aşağıda belirtilen adresimize, kutu içerisine numara değişimi, renk değişimi veya farklı yeni bir ürün ile değişim talebinizi belirten bir not yazarak iletmeniz yeterli olacaktır. Değişim işlemlerinde ürünün hasarsız olması ve vergi mevzuatına uygun yapılabilmesi için orijinal fatura ibraz edilmesi gerekmektedir. Hatalı veya ayıplı ürün dışındaki gönderimlerde kargo ücreti müşterilerimiz tarafından karşılanmaktadır. Yeni istemiş olduğunuz ürün eski almış olduğunuz üründen daha yüksek fiyatta ise; göndermiş olduğunuz ürün bizlere ulaştığında destek ekibimiz sizinle iletişime geçecek fiyat farkı ödemesi için sizleri yönlendiriyor olacaktır. Yeni istemiş olduğunuz ürün daha düşük fiyatta ise iadesi kartınıza veya hesabınıza yapılacaktır.

 

İade Adresi

Batı Mh. Ihlamur Sk. No: 5/E

Pendik / İstanbul

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır